Jdi na obsah Jdi na menu
 


Návrat Namizakeho 1

25. 10. 2009
V jeden volný den kráčela Sakura Haruno dolů ulicí Konohy. Byla velmi sexy a všichni kluci, kteří ještě nikoho neměli šli po ní. Byla třetím nejlepším medic ninjou a měla nadlidskou sílu. Měla sice 20 let ale byla stále sama. Její starý tým se rozpadl; před čtyřmi lety její týmoví partner Naruto splnil svůj slib a přinesl zpět Sasukeho Uchihu. Ale Sasuke se vůbec nezměnil. Byl temný jako dříve. "Sasuke-kun" pomyslela si Sakura a sklápěla hlavu. "Proč ona?". Když Naruto přinesl Sasukeho zpět nikdy neměla na něj čas, ale Ino se nejak zmocnila jeho temných očí. Nyní jsou už spolu dva a půl roku. Hned po tom co se Naruto vrátil zpět s Sasukem odjel na dlouhou S-rank misi s Kakashim a Jiraiya. To věci jen zhoršilo. Vše co o misi věděla, bylo, že musí najít a chytit skupinu ninjů třídy S. Najednou se vedle ní zjevila Ino. bylo, že musí najít a chytit skupinu ninjů třídy S. Najednou se vedle ní zjevila Ino.
"Ahoj billboardové obočí. Hádej co jsem právě viděla." řekla Ino.
"Co?" Zeptala se Sakura a zahlédla na její kamarádku.
"Viděla jsem pro tebe perfektního chalana." Uškrnula se.
"Tak to si zřejmě viděla Sasukeho." odfrkla Sakura.
"Sasuke-kun je můj billboardové obočí a je již můj skoro 3 roky." Řekla Ino s nenávistí v hlase. "Chtěla jsem být dobrá kamarádka a nalézt ti chalana, ale vždy když ti pomáhám, ty mi chceš jen probrat Sasukeho."
"Dobře, dobře. Půjdu s tebou." řekla Sakura a Ino ji začala táhnout pryč. Brzy Sakura zjistila že ji dotáhla do horkých lázní. "Proč jsme tady?"
"Jak jsem řekla. Ukážu ti perfektního kluka." Řekla Ino když vyskočila na jeden z vysokých stromů, které obklopovaly lázně. Sakura následovala její kamarádku a co uviděla ji překvapilo. Byl tam nejdokonalejší kluk jakého kdy viděla. Seděl ve vodě a jeho svaly a neupravené blond vlasy bylo vidět i z takové dálky. Oči a obličej mu zakrýval ručník. Byl nejlépe vypadající kluk jakého kdy viděla, dokonce překonal i Sasukeho. Najednou se něco, co vypadalo jako obrovský červený pes, zjevilo vedle něj"Hej krpec, vypadá to že nás nějaké ženy pozorují." Řekl Kyuubi přesvědčen že ho neslyší.
"Nás? Chtěl si říct mě." zareagoval Naruto.
"Beze mě krpec, by bylo tvé tělo pokryté jizvami od všech těch soubojů s Akatsuki."
"Šli po mně jen pro to, že jsi byl ve mně."
"Dobře, teď na tom nezáleží. Už jsou minulostí." Řekl Kyuubi, "Kdy se chceš setkat s Hokage?"
"Asi za půl hodiny, hodinu." Řekl Naruto a dal si ručník dole z obličeje. Zaměřil na Sakuru a Ino své světlo modré oči a tvář. Jeho znaky, které měl jako dítě zmizely po dohodě s Kyuubi. Naruto mu navrátil svobodu, ale pod podmínkou, že se stane tvorům jako Gamabuntou a bude ho moci použít pouze Naruto a jeho děti (pokud nějaké bude mít). V každém případě to nebylo špatné že mu zmizely. Vždy mu bránily v naplnění mise. Nejvíc času teď trávil Kyuubi po Narutovom boku.
"O můj bože. Podívej se na ty oči." Řekla sakura když se zadívala do těch světle modrých očí.
"Vím že by si ho chtěla." Řekla Ino se samolibým úsměvem, když ji viděla, jak nad ním slintá ne doslova xD). Najednou vštko pohltila para. Když zmizela chalan tam už nebyl. "Kam šel?"
"Já nevím." divila se Sakura.

"Ale, ale. Nikdy bych neřekl že právě ty dvě mě budou sledovat." pomyslel si Naruto s úšklebkem, když stál už oblečený na vedlejším stromě. Naruto jen stál a upíral pohled na Sakuru. Vyrostla. Byla trošku vyšší a její vlasy byly také delší, ale stále nebyly tak dlouhé jako Inina. Byla mnohem krásnější než si představoval. Nemohl přijít na žádné slovo, které by vystihovalo její krásu. "Mám se setkat s Tsunade." bylo jediné co povedal.S těmito slovy se otočil k věži Hokage a zmizel ve zlatém oblaku.
 
Vypadali takhle:

sakura

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Bilbordove ČELO!!

(Ininka, 11. 12. 2011 13:07)

Pěkná povídka, určitě ju dočtem až do konce, ale Sakura nemá bilbordové OBOČÍ ale ČELO!! :d :d :p