Jdi na obsah Jdi na menu
 


Návrat Namizakeho 2

25. 10. 2009
Tsunade seděla za přeplněným stolem a četla svitek. Najednou ucítila, že někdo stojí před jejím stolem. "Ahoj Tsunade." Řekl chlapecký hlas. Zvedla hlavu od papírů, aby viděla, kdo to tam stojí. Dlouho jí trvalo než přišla na to, kdo to je; vypadal jako Minato Namikaze, dokonce i jeho oděv, až na malí rozdíl. Měl černý kabát s oranžovými plameny na spodku. Čelenku měl namísto modré, černé."Zajímalo mě, kdy se ti uráčí tu ukázat Naruto." Řekla Tsunade jak si Naruto sedl. "Víš, že bez těch značek vypadáš úplně jako tvůj otec."
"I zvrhlík to stále říkal. Tsunade myslím, že je načase informovat radu o mém původu."
"Myslela jsem si, že to budeš chtít udělat. Tak jsem svolala schůzku. Máš tam být za méně než hodinu a je to v sídle Namikaze."
"Dali jsme všechny udal dohromady?" zeptal se Naruto.
"Hej."
"Dobře. Jsem zvědavý jak příjmu tyto novinky."
"Neboj se. Poté co se doslechne, že si s Jiraiya a Kakashim zničil Akatsuki a už nemáš v sobě Kyuubiho, ale ho víš využívat, budou tě respektovat." Odpověděla Tsunade. Jak to řekla do kanceláře vešla Shizune.
"Lady Tsunade, rada je připravena."
"Ok. Za chvíli tam budeme." Řekla as Narutem následovaly Shizune do zasedačky. Byla to velká kruhová místnost s půlkruhovým stolem, za kterým sedělo 10 členů rady. Jeden z každého klanu z vesnice. Jediný klan, který tam neměl zastoupení byl klan Namikaze, ale od dneska se to mělo změnit. Pomyslel si Naruto když se porozhlédnout dokola a viděl mnoho rodičů jeho přátel. Chouza Akimichi, Inoichi Yamanaka, Shikaku Nara, Hiashi Hyuuga a tsunami Inuzuka byli členové, jejichž děti byly Narutovi přátelé. Dále tam seděli Rin Mitarashi, Kin Umino, Ibiki Morino a Karin Hatake. Ale jeden člen ho zarazil. Seděl tam i jeho starý přítel Sasuke Uchiha. Naruto si zastal do stínu blízko stěny.
"K čemu je toto dobré Tsunade?" zeptal se Hiashi Hyuuga.
"Tři z našich ninjů zničili Akatsuki." Začala Tsunade.
"To je dobrá zpráva, ale proč si svolala zvláštní setkání? Jen kvůli tomuto?" zeptal se Inoichi Yamanaka.
"Konec Akatsuki neni hlavní důvod proč jsem vás sem zavolala. Také jsme našli posledního z klanu Namikaze." Řekla Tsunade a všichni členové zalapali po dechu.
"Jak? Čtvrtý zemřel a jeho manželka zemřela při porodu spolu s dítětem." Divila se Rin Mitarashi. (Myslim ze to byla zena xD)
"Chyba. Syn čtvrtého stále žije. Třetí rozhodl, že nejlepší bude ukrýt jeho dědictví, pokud se nenaučí Hiraishin no Jutsu,"
"Proč?" zeptala se Karin Hatake.
"Nebo kdyby Rock zjistil něco o synovi čtvrtého, šli by po něm a nakonec by ho zabili. Ukrývali ho do té doby, dokud nemohl používat to jutsu a dovtedy Rock nás nenapadl a to mu dalo čas vyrůst a bezpečně trénovat."
"Chápu." Řekl Hiashi Hyuuga. "Kdo je ten ninja?"
"Ukážu vám." Povedalaa otočila se aby zavolala Naruta. Naruto se postavil do světla a všichni členové rodiny vypleštili oči. "Dovolte mi, abych vám představila Naruta Namikaze. Syna čtvrtého a věznitele Kyuubiho."
"Co?" skríkli všichni členové.
"To nemůže být pravda. Démonovy dítě je Minato syn." Řekl Hiashi.
"Ano, máme dopis, který nechal Minato jeho synovi, dokonce i s DNA testem, který potvrzuje, že Naruto je jeho syn. Nejlepším důkazem je, že Naruto ovládá Hiraishim no Jutsu." Řekla Tsunade když Naruto zmizel ve žlutém oblaku a zjevil se za stolem.
"Jsem syn svého otce." Řekl Naruto, "zvládám toto jutsu. Také již delší dobu není Kyuubi zapečetěn v mém těle. Teď je to vyvolávací zvíře mého klanu"."Věřím mu." Promluvil poprvé Sasuke.
"Nemůžeš mu věřit, ale je démon." Namítla Karin.
"Myslíš, že by čtvrtý zapečetil lišku do Naruta, kdyby tu byla šance, že zraní jeho jediného syna?" řekl Shikaku Nara "vždy jsem důvěřoval čtvrť a ani teď to nic nezmění."
"Fine."
"Dobře, že si Minato syn a poslední z klanu Namikaze, předpokládám, že se chystáš přestěhovat do sídla Namikaze a prevezmeš místo v řadě za tvůj klan." Zeptal se Hiashi.
"Takový je plán." Řekl Naruto s lišiackym úšklebkem.
"Fine. Když je to všechno."
"Chci se vás zeptat ještě jednu věc." Zareagoval Naruto, když si sedl do prázdné židle, určené pro klan Namikaze.
"Co?"
"Chci se vás zeptat, zda byste nemohli ještě týden zatajit můj návrat. Aby se měl čas zvyknout si na nový domov."
"Fine"

"Dobře, uvidíme se." Řekl sasuke.
"Vzhledem k tomu, že jsme sousedé." Usmál se Naruto.
"Pravda. Musím jít, protože přijdu pozdě na rande s Ino." Řekl a zmizel.
"Když Sakura-chan nechodí s Sasukem, možná mám ještě šanci." Pomyslel si a následoval Tsunade do jeho nového domu.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář