Jdi na obsah Jdi na menu
 


Návrat Namizakeho 21

26. 10. 2009

Sakura seděla v obýváku a četla knihu, zatímco se Naruto venku staral o lišky. Běžně trénovala s Narutem a s Juno na zlepšení jejich technik, ale včera měli vyčerpávající trénink, při kterém Juno vyčerpala veškerou svou chakru. Dneska měli volno. Juno Sakuru stále prekvapovala. Uměla najít falešnou obět(Narutův klon), který už neměl skoro žádnou chakru a Sakura ji sotva cítila. Toto se ale hodilo na hledání zraněných při bojích. Najednou někdo zaklepal. Sakura se lenivě postavila, přešla ke dveřím a otevřela je. Za nimi stála natěšená Ino.
"Ahoj Sakura, nepůjdeš se mnou nakupovat? Potřebuju nějaké šaty na svadbu."
"Jasně, to se začíná líbit. Musím si koupit nějaké černé šaty, které by rozpálili Naruta-kun a po party uděláme si ještě trochu užijeme." usmála se vnitřní Sakura.
"Souhlasím a žna tu poslední část, s tím plánuju počkat až do svadby."
"Nemyslím si, že vydržíš čekat, až do svadby." poznamenala vnitřní Sakura.
"Jasně Ino, jdu jen říct Narutovi, že jdu nakupovat." otočila se, ale na něco si vzpomněla. "Jaj, ale budu moci odejít bez Naruta-kun, teď když po mně jde Hyuuga klan? Hádam, že jo." Sakura s Ino vyšli ven na zadní dvůr, kde Naruto právě ošetřoval jednu z jeho lišek, která si zlomila nohu. "Naruto-kun."
"Ano Sakura-chan?" zeptal se a podíval se na Sakuru.
"Jdu si koupit šaty na tu zítřejší svatbu."
"Ok, ale vezměte si s sebou Kyuubiho." souhlasil Naruto a Kyuubi, který byl v takovém polo spánku se probudil.
"Proč musím jít nakupovat s tvojí ženou?" zeptal se otráveně Kyuubi.
"My nejsme manželé!" zakřičeli oba najednou.
Zatím. pomyslel si v mysli.
"Jané, jasné tak já jdu." řekl a nejpomaleji, jak to jen šlo šel zaa Sakurou a Ino ke dveřím.
Pokud by jste řekli, že se Kyuubimu líbí dávat pozor na Sakuru a Ino, jak si zkoušejí skoro všechny šaty co viděli, tak byste se jistě spletli. Už tam byli hodinu, plus další hodinu, což byl oběd. Jeho utrpení se již chýlilo ke konci. Ino si konečně vybrala šaty, a Sakura svůj výběr zúžila na jedny, ale nevěděla, jakou barvu si má vybrat.
"Ino, co si myslíš, které si mám vzít. Tyhle tmavě červené, růžové nebo černé?" zeptala se Sakura.
"Ja nevím, po pravdě ve všech vypadáš skvěle. Ale ne tak skvěle, jako já."
"Jdi v červených." řekl Kyuubi a lehl si na pohdlahu.
"Cože? Ty mluvíš? Už jsem si myslela, že si oněmněl. Celý den jsi zaritě mlčel." zdvihla obočí Ino.
"Proč červené?" zeptala se Sakura a vzala si červené.
"Protože když jsem byl s Narutem, tak vždy říkal, že v červené vypadáš nejlíp." řekl Kyuubi. Sakura zrudla a šla radši zaplatit.
"Takže z černých sexy šatů se staly červené sexy šaty. Naruto-kun bdue koukat."
Na druhý den, kolem třetí seděl Naruto v obýváku, ve smokingu a čekal na Sakuru.
"Jak já to nesnáším." procedil mezi zuby a uvolnil si kravatu.
"Teď by jsi se měl zajímat o něco jiného." přerušil ho Kyuubi, když do místnosti vešla Sakura. Kyuubi se musel přemáhat, aby se nerozesmál, když uviděl Narutovu reakci na Sakuřiny šaty.
Do ři .. zahrešil si Naruto pro sebe. Sakura vypadala, jako by právě vyšla z jeho snů. Měla na sobě krvavě červené šaty, které ještě více poukazovali na její křivky. Záda měla holá. Naruto si také všiml otvorů na krají šatů pro nohu, na níž měla připevněné pouzdro na kunai.
"No, co si myslíš Naruto-kun?" zeptala se usmívající se Sakura, která se také přemáhala, aby se nerozesmála.
"ANO! ANO!" křičela vítězoslavně vnitřní Sakura "Dosatali jsme ho."
"Jasně, že ano." uklidnila ji Sakura a šla ke krásnému mladému muži před ní.
"Sakura-chan, vypadáš ..." začal, ale zamyslel se nad správným slovem, kterým by popsal Sakuru, ale pro Naruta i kdyby šla ven jen v obyčejném oblečení by byla nádherná. "Já nevím, jak to popsat."
"Tak nad tím můžeš přemýšlet po cestě na svatbu." řekla, políbila ho na líci a šla ke dveřím. Jak prošla kolem něj, Naruto ucítil parfém, který se míchá s její přirozenou vůní. To ho rozpálilo ještě více.

"Jdeš?" zeptala se a Naruto se konečně vzpamatoval a následoval ji.
Svadba byla nádherná a dokonce Sakura plakala, ale ne tak jako Ino. Vzhledem k tomu, že si bude brát Sasukeho, fakt, že je taková přecitlivělá byl překvapující. Naštěstí pro Naruta a Sakura, Hinata seděla vedle Kibi a Shina, blízko dveří kostela, zatímco tým sedm spolu s Ino seděl ve předu. Chouji stál vedle Shikamara, jako jeho svědek. Temariina družičky byla její kamarádka z písečné a Gaara zaujal místo Temariina otce.
Po svatbě začala party v sídle klanu Nara. Naruto a Sakura na party už takové štěstí neměli a seděli za stejným stolem jako Hinata, Kiba a Shino. Ino seděla s jejím týmem v čele stolu a Sasuke spolu s ní. V momentě, kdy se Naruto posadil vedle Sakury, Hinata zaujala místo po jeho druhé ruce.
"Ahoj Naruto-kun." pozdravila ho mile a s největší láskou jakou mohla do hlasu dát, což Sakuro vytočilo, tak, že jí chtěla vykroutit krk.
"Ahoj Hinato." podzdravil jí taky a snažil se ignorovat Hinatin pokus o sblížení, ale je to těžké, když vám dotyčný sedí skoro na klíně a dýchá vám na krk.
"Naruto-kun, nemyslíš si, že svadby jsou nádherné?" zeptala se a snažila se navázat s ním rozhovor. "Bylo to pěkné." odpověděl, ale v tom se postavil Chouji a Temariina kamarádka a jako jejich svědkové přednesli řeč. Pak už konečně přišlo na řadu jídlo, během kterého se Hinata vkuse snažila navázat konverzaci s Narutem. Všechny jeho odpovědi byly strohé. Pak se raději otočil na Sakuru.
"Naruto-kun, proč mě ignoruješ?" zeptala se s prosebným tónem.
"Hinato já tě neignoruju." otočil se na ní.
"Ale ano, ignoruješ, mluvíš pouze se Sakurou."
"Ne mluvím pouze se svou holkou a ty mě vyrušuješ." řekl jí. Hinatě se rozšířily zornice apodívala se usmívající se Sakuru.
"Co? Vy spolu chodíte?" zeptala se Hinata.
"Jasně." odpověděl jí. V tom začala hrát hudba. Sakura chytila Naruta za ruku, otočila ho k sobě a začala ho tahat na parket, dříve, než mohla Hinata něco udělat.
"Děkuji ti, že si mě od ní dostala pryč. Bylo to strašné jak mě tam balila."
"Jo, bylo to otravné. Ale já jsem věděla, že s tebou to nepohne."
"Jak jsi to věděla?" usmál se a byl překvapený, že se Sakura chovala tak klidně. Myslela si, že ji tam uškrtí.
"Tolik se podobáš lišce, díky tomu to vím." řekla a přešli do pomalého tance.
"Nikdy by jsi neopustil svou ženu, protože by to ani lišky nikdy neudělali."
"Sakura-chan myslím, že jsi trošku popletená. My spolu chodíme, nejsme manželé." ale pro sebe si ještě dodal, ale přeji si abychom byli."
"Zatím Naruto-kun." zašeptala mu Sakura do ucha. Narutovi po zádech přejel mráz. Sklonil hlavu a usmál se na ní.
"Aha, děkuji za opravu Sakura-chan." řekl. Jak tam tak tancovali, tak je někdo pozoroval, byla to Hinata a s nenávistí se dívala na Sakuru.
"Ahoj, Hinato nechceš tančit?" zeptal se jí Kiba a trochu se začervenal.
"Ne děkuji." odmítla Hinata a stále se na ně dívala. Nyní měla Sakura položenou hlavu na jeho rameni.
"Nenechám ti Naruta-kun jen tak." pomyslela si a celý večer tam jen tak proseděla, zatím, co Naruto a Sakura ho celý protancovali .
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář