Jdi na obsah Jdi na menu
 


Návrat Namizakeho 23

26. 10. 2009
Naruto a Sakura seděli na stromě, zatímco zbytek týmu spal. Nacházeli se na hranici mezi zemí Ohně a Země. Zvládli to za výborný čas. Pokud se nadále budou držet takového tempa, dostanou se k cíli včas. Normálně měl zůstat na stráži jen jeden Jounin, ale Sakura chtěla strávit s Narutem veškerý volný čas. Rozhodli se, že zůstanou jen tak sedět na stromě a dívat se na hvězdy.
"Je to nádherné Naruto-kun." Vzdychla Sakura, když ležela na Narutově hrudi a pozorovala bezoblačnou oblohu posetou hvězdami.
"Ano, to je." Řekl Naruto, který místo oblohy pozoroval Sakuru.
"Hey vy dva, už je čas, aby jste šli spát." Zavolal Sasuke zdola. Sakura a Naruto se podívali dolů.
"Dobře. Jdeme si lehnout. Kdy vyrážíme?" zeptal se Naruto.
"Za čtyři hodiny."
"Fajn." Sakura s Narutem vešli do stanu a ihned usnuli, ale hned na to je budili genini. Poté všechno zabalili a vydali se do Kamenné.
"Dobře, buďte připraveni na cokoliv. Jsme na nepřátelském území. Já a Kyuubi budeme ve předu. Můj tým za mnou. Sakura uprostřed a za ní zas její tým a. .."
"Ja budu vzadu." Dodal Sasuke.
"Všichni to chápete?" podíval se na všechny Naruto.
"Hai sensei." Přikývli všichni kromě Minuta. Společně skákali ze stromu na strom za svým cílem. Brzy se před nimi ukázali kopce, které jim naznačovali, že se blíží ke Kamenné. Byly již na cestě pár hodin, když najednou promluvil Kyuubi.
"Kluku, cítíš to, co cítím já?"
"Jo, cítím." Odpověděl Naruto a zvedl ruku na znak, aby zastali. Když všichni zastavili, Sakura k němu přišla.
"Co se děje Naruto-kun?" zeptala se Sakura, když Naruto znervózněl.
"Všichni se skryjte!" zakřičel Naruto. Genini se rychle rozpchli mezi stromy. Na to se objevili se pod nimi objevili tři ninjové z Kamenné.
Pokud tu budeme jen tak postávat a nic neuděláme, tak nás brzy najdou. Pomyslel si Naruto. Najednou vedle něj proletěl kunai. Kunai nebyl vržen ninji z Kamenné, ale Minutem.
"Ten idiot."
Minutův kunai byl zablokován. Ninjové se postavili do bojových pozic a začali házet mezi stromy kunaie. V tom okamžiku Naruto zmizel v záblesku světla a znovu se objevil vedle jednoho z ninjů. Praštil ho do hlavy a ten omdlel. Mezitím Sakura šáhla do svého pouzdra a vytáhla dvě dlouhé jehlice. Hodila je po druhém ninjovi. Zasáhly ho do krku a poslaly k zemi. Zatímco se Sakura a Naruto postarali o ty dvou, Sasuke poslal dva kunaie na posledního ninju. Potom seskočil k zemi a posledního ninju poslal k zemi.
"Minuto!" zakřičel naštvaný Naruto.
"Co?" zeptal se Minuto, když seskočil na zem.
"Proč jsi to dopr**** udělal?"
"Jsou to nepřátelé a musí zemřít." Řekl chladně.
"Mise je ukončit válku BEZ krvavých obětí." Křičel Naruto.
"Naruto-sensei, Sakura-sensei, pojďte sem rychle." Zakřičet Rick a všichni tři jouniny se podívali tím směrem. Na zemi ležela Kinkura s kunaiem v ruce. Sakura se k ní rozeběhla.
"Neboj se Kinkuro." Utěšovala jí Sakura a studovala ránu. Vytáhla ven kunai a ihned a začala s léčením. Rána nebyla tak hluboká, ale starost jí dělala Kinkura, protože dostala horečku.
Sakra, ten kunai byl otrávený. Pomyslela si Sakura a obrátila se na Juno. Vypadalo to, jako kdyby jí Juno četla myšlenky. Juno tedy šla blíž ke kinkuře a kousla jí so rány.
"Co to dělá?" zeptala se Luc.
"Vysáva jí jed." vysvětlila Sakura. Juno uvolnila stisk a vyplivla jed. Toto udělala ještě několikkrát. Během toho, jak jí Juno a Sakura uzdravovali, Ronon se jí snažil probudit. Šťouchal ji nosem a olizoval. Genini kromě Minuta to vše s napětím pozorovali a modlili se, aby byla jejich kamarádka byla v pořádku. Mezitím Naruto a Sasuke se snažili dostat z ninjů nějaké informace. Potom je uvázali ke stromu.
"Co to děláte?" zeptal se Minuto.
"No uvazujeme je ke stromu, dřív než se probudí." Odpověděl mu Naruto.
"Co? Oni nejsou mrtví?! Musíme je zabít." Řekl Minuto a již vytahoval svůj kunai. V momentě, kdy to udělal se Naruto přemístil a chytl ho za ruku.
"Dej to pryč." procedil mezi zuby Naruto.
"Proč bych tě měl poslouchat? Jsi idiot, lterý se nechává řídit city a emocemi. My jsme nástroje války, žijeme pro válku." Křičel Minuto "máš všechnu moc, na to, abychom ukončili válku a zabili všechny v Kamenné."
"Ty ode mě chceš, abych vyvraždil celou vesnici? Vesnici plnou dětí a žen. Co si myslíš, že jsme za osobu?" zakřičel Naruto.
"No určitě ne ninja, já jsem pravý ninja. Žiji pro boj a krev. Narodil jsem se, abych ukončil život."
"Mýlíš se." Řekl Naruto a strhl Minutovi čelenku z hlavy. "Už více nejsi ninja."
"To nemůžeš udělat."
"Ano mohu. Minuto Morino pro bezpečnost tohoto týmu a neuposlechnutí rozkazů ti odebírám hodnost ninji." Oznámil mu Naruto a složil ho k zemi. Jeho tělo položili na zem a dali ho k ninjům z Kamenné.
"Jak jí je?"
"Bude v pořádku, ale pro ní tu mise končí. Odstranili jsme všechen jed, ale byli tam přimíchány drogy, takže bude mimo celý den."
"To je vynikající. Dobrá práce Sakura-chan." Pochválil ji Naruto.
"Naruto-kun, co se stalo tomu idiotovi?" zeptala se Sakura a ukázala směrem k Minutovi. Sasuke tam právě stál a hlídal ninji.
"Odebral jsem mu hodnost ninji a trošku poslal spát. Je to vraždící monstrum a může být nebezpečný víc pro nás, než pro nepřítele."
"Dobře, ale co budeme teď dělat?" zeptal se Sasuke.
"Ty a Sakura-chan vezmete geniny a vrátíte se do Konohy a já dokončím misi."
"Ne." Namítla Sakura "Půjdu s tebou. Sasuke a jeden klon od každého z nás bude stačit."
"Ok." Souhlasil Naruto. Šel směrem k ninjům a vytáhl nějaké pečetě.
"Co je to?" zeptala se Sakura.
"Je to pečeť, která je uspí na 24 hodin." Vysvětlil Naruto a dal je na všechny tři ninji a Minuta. Potom udělal klon a ten vzal Minuta. Sakura udělalla to samé a opatrně vzala Kinkuru a Ronon.
"Tak době." Kývl Sasuke a podal Narutovi papír.
"Tady jsou informace o misi. Volba nového Tsuchikageho začíná v sedm."
"Jasně."
"Dej na ně pozor." Řekla Sakura.
"Budu, ale vy dávejte pozor na sebe. Nestihnu si najít nového svědka a Ino družičku." usmál se Sasuke a vydal se spolu s geniny zpět do Listové a nechal Naruta a Sakuru dokončit misi .
 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář