Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sakura se probudila z krásného snu. Zdálo se jí, jako jsou s Narutem na pláži. Vstala, podívala na budík a zjistila, že má pouze hodinu nato, aby se najedla, umyla, oblékla a došla k Narutovi. Rychle se naraňajkovala, umyla, oblékla se do běžného oblečení na trénink a hnala se za Narutem.

"Neměla bych se tak bát toho tréninku." Pomyslela si Sakura a zaklepala na dveře.
"Jsem venku vzadu Sakura-chan." Ozval se Naruto. Sakura kráčela dozadu za hlasem. Včera jim nic kromě domu neukázal. Byla tam otevřena zahrada s mělkým rybníkem uprostřed. Na jedné straně bylo tréninkové pole a na druhé psí boudy. Vedle brány jedné boudy seděl Naruto a hrál se s nějakými klubíčka. Když přišla blíž zjistila, že ty malé klubko jsou vlastně štěňátka. Každé mělo jinou barvu. Byly bílé, černé, šedé a červené a velmi zlaté a hravé.
"Ah, jsou tak chutné. Nevěděla jsem, že máš ninja psů Naruto." Řekla Sakura a vzala jedno bílé štěně, které běželo oproti ní.
"Ani nemám." Postavil se Naruto "Toto nejsou psi."
"Naruto jsou to vlky? Protože potřebuješ spoustu zkušeností a cviku aby si je vycvičil." Zeptala se Sakura a poškrábala štěňátko, které jí lízal ucho.
"Sakura to nejsou vlky." Řekl Naruto a Sakura se tvářila smetena.
"Naruto, pokud tato chutná kulička neni vlk ani pes, tak co potom?"
"Toto Sakura je polární liška." Řekl Naruto. Sakuře se rozšířily oči.
"Líška, je to liška." Opakovala si Sakura a Naruto přikyvoval, jak náhle přikývl Sakura upustila lišt a kdyby nebylo Narutova rychlé reakce, mohlo spadnout na zem a nehezky se uhodit. Položil ho dolů a podíval se na Sakuru, jak spěchá pryč od boudy.
"Co je Sakura-chan?" zeptal se Naruto.
"To jsou lišky!" zakřičela "Proč pro boha trénuješ lišky?"
"Protože vždy jsem měl rád lišky a lišky jsou rychlejší než většina psů a vlků a nezabírá na nich gen-jutsu. Lišky nemusí být tak fyzicky silné jako vlci a psi, protože to nepotřebují."
"Naruto, to jsou lišky a nepřinášejí nic dobrého, jen bolest a smrt." Řekla Sakura a její oči se naplnily slzami "Byla to devět ocasu liška, kdo zabil mého otce, ještě když jsem byla dítě."
"Promiň Sakura, ale to neni důvod jejich nenávidět. Jen proto, že jedna liška udělala něco špatného, neznamená, že to spravili všechny."
"Ale ano, pokud je jedna zkažená, všechny budou zkažené!"
"Sakura pokud je to pravda tak potom celý klan Uchiha je zkažený, protože Uchiha Itachi je takový." Řekl Naruto a utrel její slzy "Sakura-chan některé stvoření jsou tak jak si jejich výchově."
"Ale Naruto, to jsou lišky, jak můžeš mít rád lišky?" zeptala se.
"Sakura, lišky jsou jako ja. Jsou velmi čestné a oddané, tomu koho milují." Řekl a zrazu zosmutnel "Pokud tu nechceš být se mnou pochopím Sakura, ale pokud se rozhodneš zůstat, musíš pochopit, že budu používat lišky tak isto ako Kiba používá Akamaruho."
Pomyšlení na to, že by neměla být s Narutem ji bolelo. "Proč na něco takového myslíš?" zakřičela vnitřní Sakura "Opravdu se chceš vzdát Naruta-kun pouze kvůli tomu, že trénuje lišky a je skoro jako liška?"
Najednou ucítila, jak se něco obtrelo o její nohu. Podívala se dolů a uviděla dvě černé očka upřené na ni. Bylo to to malé liščí, co držela předtím.
"Co chce?" zeptala se.
"tebe." Řekl Naruto s úsměvem "Její jméno je Juno. Nešel jsem ji, když jsem byl v Zemi sněhu. Její rodiče zabili, tak jsem si ji vzal. Skoro zemřela a měsíc trvalo, než se dala do pořádku."
"Ale proč chce mě?" zeptala se Sakura a zdvihla si list před obličej.
"Asi si myslí, že si její máma." Řekl Naruto, když ji liščí oblizlo na nos, co ji rozesmálo. Najednou Naruto dostal nápad.
"Když chceš, můžeš si ji vzít domů."
"Ale já nevím nic o starání se a trénovaní lišek."
"Tak ti pomohu, ale to znamená, že ty a já budeme muset společně trénovat skoro každý den." Řekl Naruto a začal se červenat.
"Ano, ano, ano." zakřičela vnitřní Sakura "zobereme si tuto malou chutnou lištička domů a strávíme skoro celí den s Narutem-kun."
"Ano zoberem Juno domů, bude to super."
"Dobře tak přejděme k tomu čemu jsme sem vlastně přišli, k našemu tréninku." Řekl s úsměvem. Trénovali na vnějším poli. Postavili se oproti sebe "Jsi připravená Sakura-chan?"
"Kdykoli."
"Připravit se."
"Start". Řekli oba najednou. V tom okamžiku se Sakura rozbehla oproti Narutovi. Ve stejném okamžiku Naruto vytáhl svitek z vesty aa kousl do palce.
"Dneska ti už nic nedovolím vyvolat Naruto!" zakřičela Sakura, ale bylo už pozdě. Jeho krev již byla na svitku.
"Summoning jutsu" zakřičel a praštil svitek o zem. Sakura zastala a vzduch naplnil kouř av něm se zjevili 2 červené lišky. Byly větší než obyčejné lišky. Sahaly Narutovi po pás a každá měla kolem krku uvázané čelenku listové.
"Sakura-chan tyto dvě jsou úplně první lišky, které jsem začal vychovávat." Jak to odpovědět, obě se pohnuly a Sakura byla obklíčena. Spravila první věc, která jí napadla. Trest do země a Naruta i lišky to odhodilo pryč.
"Jak vidím, zlepšila si se Sakura-chan." Řekl, když letěl vzduchem a díval se dolů na Sakuru, která se na něj dívala z dola.
"Hej, zlepšila." Řekl hlas za Narutem. Otočil se a uviděl druhou Sakuru s napriahnutou rukou oproti němu. Zasáhla ho, ale změnil se jen na kouř. No Narutova lišky neměli takové štěstí. Schytali to plnou silou a tvrdě dopadli na zem.
"Kage bushin, jsem uchvácen:" řekl Naruto a postavil se vedle lišek.
"Naruto, nicméně jsem jim neublížila?" zeptala se Sakura a odvolala ostatní klony.
"Jsou jen omráčen Sakura-chan." Řekl a udělal dva klony. Sakura se rychle postavila do střehu. No klony nezaútočili, ale vzali lišky a odnesli je do boudy "Ok zkusme to ještě jednou." Znovu zaútočili. Jakkoli se Sakura snažila, nemohla ho trefit. Byl mnohem rychlejší, ale ani on se nemohl vyhýbat do nekonečna. Nakonec ho zasáhla, ale jako letěl zmizel ve zlatém světle.
"Kam šel?" zeptala se Sakura. Najednou ucítila, že ji něco udeřilo do zad. Letěla oproti rybníku. Otočila hlavu a uviděla, že Naruto byl ten kdo ji praštil a teď letěl hned vedle ní. O sekundu dopadla. Ležela na zádech v jemném písku rybníka a polovinou těla ve vodě, ale v tom okamžiku se o to nestarala, protože v tom okamžiku byl nad ní Naruto a jeho tvář byla jen pár centimetrů od jejího a jeho tělo jemně tlačilo na její.
"Promiň, že jsem tě namočit Sakura-chan." Řekl a zasmál se.
"Nevadí, Naruto-kun ale jak si to udělal?" zašeptala mu do ucha. Narutovi proběhly po chrbte zimomriavky.
"To je jutsu mé rodiny. Hiraishin no Jutsu. Umožňuje mi to pohybovat se super rychlostí. Ale, když se již hybem a ja spravím to jutsu, ten moment se přenese se mnou. Čili když si mě praštila, přenesl jsem sílu tvého úderu přes jutsu a to mi umožnilo udeřit tě do zad. " Vysvětlil Naruto s chichotá. Najednou se přestal Naruto smát a zadíval se jí do očí. Ztrácela se v jeho modrých očích, tak jak se on ztrácel v jejím. Pomalu se začaly přibližovat.

NaruSaku

"Ano, ano pojď blíž Naruto-kun!"
"Sklapni." Zakřičela si sama pro sebe, když ucítila Naruto dech na rtech. Najednou jejich přerušilo hlasité zaklepání. Ohlédli se.
"Naruto-kun! Potřebuji tě hned vidět!" zakřičela Hinata. Naruto a Sakura se pomalu posbírali z rybníka.
"Zůstaň tu Sakura-chan." Řekl a kráčel k Hinate.
"Do prdele." Zanadávala vnitřní sakura "Tak blízko." Za pár minut se Naruto vrátil.
"Co chtěla Naruto?"
"Zřejmě starší z Hyuuga klanu se chtějí se mnou setkat."
"Kdy?"
"Teď hned." Řekl Naruto smutne "Sakura myslím, že pro dnešek končíme."
"Ok" vzala Juna a pobrala se na odchod "Bude ti vadit, když ti ukradnu nějaké krmivo pro Juno?"
"Ovšem že ne Sakura-chan. Přijď zítra. Podíváme se i na ty dokumenty o našich týmech od Tsunade a potom začneme s tréninkem.
"Ok Naruto-kun."
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář